UBEZPIECZENIE PRZYSZŁOŚĆ TWOJEGO DZIECKA

UBEZPIECZENIE PRZYSZŁOŚCI SWOICH DZIECI

 

Nigdy nie wiemy, co przyniesie nam los. Może się zdarzyć, że gdy Twoja pociecha dorośnie, Ciebie już nie będzie. Polisa ta to także inwestycja w godny start dla twojej pociechy.

Dzięki niemu możesz zapewnić twojemu dziecku płatną edukację, lub w przypadku dzieci przewlekle chorych fundusze na opiekę medyczną.

 

Ubezpieczenie Absolwent to ubezpieczenie na Twoje życie połączone z możliwością inwestowania w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe.

 

Możliwości:

  • Ustalasz, kiedy dziecko ma otrzymać zgromadzone oszczędności. Minimalny okres trwania ubezpieczenia – to 10 lat.
  • Decydujesz, ile wpłacasz i jak zainwestowane będą Twoje pieniądze ( np. w które fundusze kapitałowe się zaangażujesz a w które nie). 
  • Ustalasz wysokość kwoty zabezpieczenia na wypadek, gdyby Cię zabrakło. W każdej chwili możesz zwiększyć wartość rachunku Twojego dziecka, wpłacając dodatkowe kwoty.
  • Na wyjątkowe okazje, takie jak: Chrzest, Pierwsza Komunia, czy kolejne urodziny rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie chętnie obdarowują dzieci pieniędzmi. Zgromadzone w ten sposób przez dziecko środki można wpłacić na rachunek. Mamy wtedy pewność, że zaprocentuje to w przyszłości.