"U Sławka " - Nauka jazdy. Agencja ubezpieczeniowa. Sławomir Rosłon


Jesteśmy polską, rodzinną firmą, założoną w 2006 roku. Od początku swojej działalności, jako perfekcjoniści, stawiamy na najwyższą jakość naszych usług i obsługi Klienta. Takie podejście pozwala nam się stale rozwijać, rozszerzać profil działalności oraz powiększać grono zadowolonych Klientów. Obecnie posiadamy dwa biura: w Wołominie oraz w Markach.

Aktualnie działamy w 3 niezależnych obszarach.

Nauka Jazdy


Od 2006 roku, w OSK U Sławka, wykształciliśmy setki kierowców w różnym wieku i o zróżnicowanych predyspozycjach do kierowania pojazdami. Szkolimy skutecznie i bezstresowo, dostosowujemy metody nauczania do indywidualnych możliwości kursanta. Nasza cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do kursantów gwarantują zdobywanie wiedzy, umiejętności i nawyków, które zaowocują w przyszłości dobrą i bezpieczną jazdą. Dysponujemy nowocześnie wyposażoną salą wykładową, zapewniamy szkolenie z zakresu pomocy przedmedycznej oraz pomoce naukowe w cenie kursu. To wszystko składa się na nasz i Państwa sukces – czyli wysoki wskaźnik zdawalności oraz dużą liczbę dobrze wyszkolonych kierowców.

Ubezpieczenia

Doradzamy, ubezpieczamy i pomagamy w razie szkody. Oferujemy ubezpieczenia na życie, domu/mieszkania, majątkowe i komunikacyjne w pakietach OC, AC. Nasza agencja ubezpieczeniowa oferuje najlepsze produkty renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych. Oferta jaką posiadamy doskonale spełnia wymagania Klientów indywidualnych, osób prywatnych, ale także firm i instytucji. Zapewniamy między innymi oc działalności gospodarczej, ochronę majątku firmy, grupowe ubezpieczenia pracowników oraz specjalistyczne produkty ubezpieczeniowe dla poszczególnych branż. Niezależnie od potrzeb ubezpieczeniowych naszych Klientów, zapewniamy profesjonalną obsługę, a dzięki współpracy z wieloma towarzystwami, doradzamy najlepsze rozwiązania.

Telefonia mobilna - Premium Mobile

Nasze biura w Wołominie i Markach są również punktami dealerskimi Premium Mobile - operatora telefonii komórkowej działającego na infrastrukturze sieci Plus. Model biznesowy Premium Mobile zakłada opłatę wyłącznie za faktyczną usługę, a nie U nas płacisz za drogie kampanie reklamowe. Dzięki temu Klient otrzymuje ofertę bez limitu, z dużą ilością Internetu, w jakości takiej samej jak duzi operatorzy, ale w znacząco niższej cenie.