O NAS – OSK U Sławka

Prawko U Sławka Nauka jazdy 

Przyjdź i sprawdź.

Kto przygotuje Cię lepiej do egzaminu państwowego niż osoba, która przeszła szkolenie i ukończyła kurs na egzaminatora. Znamy zasady egzaminu państwowego, zakres i kryteria oceny zadań egzaminacyjnych, które postaramy się przekazać podczas szkolenia. Nasza wiedza – to twoja pewność że będziesz dobrze przygotowany/na do egzaminu.

 

Szkolimy Hyundai i20, Skoda Fabia!

Ośrodek Szkolenia Kierowców – OSK U Sławka istnieje od 2006 roku. Wykształciliśmy setki kierowców w różnym wieku i o zróżnicowanych predyspozycjach do kierowania pojazdami. Nasza cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do kursantów gwarantują zdobywanie wiedzy, umiejętności i nawyków, które zaowocują w przyszłości dobrą i bezpieczną jazdą.

Przyjdź i sprawdź. Kto przygotuje Cię lepiej do egzaminu państwowego niż osoba, która przeszła szkolenie i ukończyła kurs na egzaminatora. Znamy zasady egzaminu państwowego, zakres i kryteria oceny zadań egzaminacyjnych, które postaramy się przekazać podczas szkolenia. Nasza wiedza – to twoja pewność że będziesz dobrze przygotowany/na do egzaminu.

Największym atutem naszego ośrodka jest młoda, energiczna i wykwalifikowana kadra instruktorów – wykładowców.

Dążymy do tego, aby nasi kursanci mieli pełną satysfakcję z wyboru naszej szkoły jazdy.

Szkolimy skutecznie i bezstresowo, dostosowujemy metody nauczania do indywidualnych możliwości kursanta. Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa uwagi i propozycje.

 

W naszym ośrodku kursant jest najważniejszy.

Dlatego staramy się dopasować tok nauczania do umiejętności i zdolności poszczególnych kursantów oraz ich zasobów czasowych, elastycznie dostosowując godziny zajęć do potrzeb kursantów.
Dysponujemy nowocześnie wyposażoną salą wykładową, zapewniamy szkolenie z zakresu pomocy przedmedycznej oraz pomoce naukowe w cenie kursu.

To wszystko składa się na nasz i Państwa sukces – czyli wysoki wskaźnik zdawalności oraz dużą liczbę dobrze wyszkolonych kierowców. Oferujemy szkolenia w zakresie kategorii AM, A1, A2, A , B.

Umożliwiamy naszym kursantom wybór ośrodka egzaminacyjnego najbliżej położony WORD jest w Warszawie na ul. Odlewniczej 8. ale niema żadnych przeszkód by osoba zdawała w innym ośrodku egzaminacyjnym, mamy samochód Hyundai i 20,  jeździmy na egzaminy do Garwolina, Grójca, Łomży i Ostrołęki. Do szkolenia w zakresie kat. B wykorzystywane są obecnie samochody marki Hyundai i 20, Skoda Fabia  identyczne jak na egzaminie państwowym.

Gwarantujemy:

• wysoki poziom szkolenia w miłej i przyjemnej atmosferze
• wykwalifikowaną kadrę instruktorską
• indywidualne podejście do każdej szkolonej osoby

Serdecznie zapraszamy na kurs prawa jazdy do nas. Prawko U Sławka w Wołominie i Markach.

Nauka jazdy w osk U Sławka- Wołomin, Marki</p><p>Zapraszamy!

Nauka jazdy w osk U Sławka- Wołomin, Marki

Zapraszamy!