Jazdy doszkalające


Pomagamy zdać egzamin, a także odświeżyć nabyte już umiejętności, w przypadku posiadania prawa jazdy.

Jesteś przed egzaminem praktycznym na prawo jazdy i chcesz nabrać większej pewności siebie przed egzaminem? Potrzebujesz więcej zajęć praktycznych, niż przewidział kurs na prawo jazdy? Jazdy doszkalające są właśnie dla Ciebie.

Jak wiadomo, umiejętności z zakresu prowadzenia pojazdów, najlepiej zdobywać w praktyce. Każda osoba ma różne predyspozycje do kierowania. Stres związany z egzaminem często "blokuje" nawet kursantów. Wiemy to doskonale. Dlatego oferujemy profesjonalne jazdy doszkalające, które pomagają podnieść posiadane umiejętności, nabrać pewności siebie i pozbyć się stresu.

Dla kogo jazdy doszkalające?

Podniesienie praktycznych umiejętności kierowania pojazdami najczęściej wybierają:


  • osoby przed egzaminem praktycznym na prawo jazdy. Zarówno kursanci, którzy dopiero będą zdawali po raz pierwszy, jak i Ci, którzy mają za sobą nieudane podejście do takiego egzaminu.
  • osoby posiadające prawo jazdy, ale nie korzystały z posiadanych uprawnień. Jeśli nie czujesz się pewnie „za kółkiem” z miałeś przerwę w jeździe samochodem, masz okazję poprawić technikę jazdy.

Z jazd doszkalających mogą korzystać zarówno kursanci OSK U Sławka, jak i Ci, którzy uczęszczali do innych szkół nauki jazdy.

Dodatkowe zajęcia praktyczne przygotowujące do egzaminu na prawo jazdy są niezwykle skuteczne ponieważ prowadzą je nasi najlepsi instruktorzy nauki jazdy.

Gdzie jeździmy w ramach szkolenia dodatkowego?

Jazdy doszkalające podlegają indywidualnym uzgodnieniom i są dopasowane do potrzeb osoby szkolonej. Zarówno miejsce spotkania, jak i zakres jazd doszkalających umówimy z Tobą indywidualnie, np. podczas rozmowy telefonicznej:


Zależnie od Twoich potrzeb, podniesienie umiejętności praktycznych może odbywać się na specjalnym placu manewrowym, jak i „na mieście”.

Najlepsze przygotowanie do egzaminu na prawko


W przypadku osób przygotowujących się do egzaminu na prawo jazdy najczęściej odbywamy jazdy w okolicy ośrodków egzaminacyjnych. Pokażemy Ci trasy, które najczęściej wybierają egzaminatorzy WORD podczas oficjalnego państwowego egzaminu. Dzięki temu poznasz okolicę, a także dowiesz się na jakie „pułapki” musisz uważać podczas egzaminu i opanujesz wszystkie trudne miejsca, na które możesz trafić podczas egzaminu na prawo jazdy.

Szkolimy na takich samych pojazdach, na których odbywa się egzamin – Hyundai i20, Skoda Fabia.

Jazdy doszkalające Warszawa, Grójec, powiat wołomiński


Jako Ośrodek Szkolenia Kierowców U Sławka staramy się być możliwie najbardziej elastyczni i otwarci na potrzeby naszych kursantów. W tym celu posiadamy aż dwie lokalizacje:

Cieszymy się uznaniem kursantów, którzy planują zdawać prawo jazdy w Warszawie oraz Grójcu. Mamy bardzo dobrze opanowane trasy egzaminacyjne w Warszawie (np. Odlewnicza) i w Grójcu, dlatego z powodzeniem jesteśmy wybierani przez osoby z Warszawy i powiatu wołomińskiego, tj. Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Wołomin, Dąbrówka, Jadów, Klembów, Poświętne, Strachówka.

Call Now Button