Nauka jazdy U Sławka


Szkoła Jazdy u Sławka – po prostu warto!

Od 2006 roku szkolimy przyszłych kierowców do egzaminów na prawo jazdy. Z dumą obserwujemy postępy naszych kursantów, dla których egzamin na prawo jazdy nie stanowi problemu. Aby osoby, które przygotowujemy do egzaminów, nie miały problemów z ich zdaniem, stale podnosimy własne kompetencje i umiejętności związane z przekazywaniem posiadanej wiedzy.


Szkoła jazdy

Ośrodek Szkolenia Kierowców "U Sławka" dba o ciągłe podnoszenie standardów w prowadzeniu kursów na prawo jazdy. Priorytetem pracy naszych instruktorów jest takie wyszkolenie kursantów, aby jako kierowcy wykazywali się doskonałym przygotowaniem zarówno merytorycznym, jak i praktycznym.

Jak uzyskać prawo jazdy?


Prawo Jazdy w skrócie:
 1. Zdobądź orzeczenie lekarskie
 2. Uzyskaj Profil Kandydata na Kierowcę (PKK)
 3. Odbądź Kurs
 4. Zdaj Egzamin
 5. Odbierz prawo jazdy

Potrzebujesz poznać więcej szczegółów? Zapoznaj się z artykułem: Procedura zdobycia prawa jazdy

Jazdy doszkalające

Zapraszamy Cię na niezwykle skuteczne jazdy doszkalające prowadzone przez naszych najlepszych instruktorów. Pomożemy Ci zdać egzamin lub odświeżyć posiadane umiejętności jeżeli masz już Prawo Jazdy a długo nie jeździłeś.

Czytaj więcej
 • Uczymy na takich samych pojazdach, na których odbywa się egzamin: Hyundai i20,
 • Pokażemy Ci trasy najczęściej wykorzystywane przez egzaminatorów w Warszawie i Garwolinie
Zapisz się na prawko już dziś!

Wołomin: 607 775 929
Marki: 665 729 222

Kurs prawo jazdy

Szkoła jazdy „U Sławka” prowadzi kursy prawa jazdy zarówno na samochód (kat. B), jak i na motocykle. Poniżej dostępne kategorie. Którą z nich będziesz zdawać?

Szkolenie podstawowe na prawo jazdy

Osoba ubiegająca się o prawo jazdy podlega obowiązkowemu szkoleniu. Zakres szkolenia podstawowego może obejmować zarówno część teoretyczną i praktyczną, jak i tylko praktyczną.

Minimalne liczby godzin dla zajęć w zakresie części teoretycznej oraz praktycznej są określone w stosownym rozporządzeniu Ministra Infrastruktury I Budownictwa w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców. Liczba godzin zajęć w zakresie części teoretycznej i praktycznej szkolenia może być większa niż ta zdefiniowana przez przepisy. Dla każdej osoby podlegającej szkoleniu podstawowemu liczbę godzin może ustalić indywidualnie instruktor prowadzący w porozumieniu z tą osobą.

Czytaj też na naszym blogu: Prawo jazdy – proces szkolenia

Szkoła Jazdy U Sławka – poznajmy się

Ośrodek Szkolenia Kierowców – OSK U Sławka istnieje od 2006 roku. Wykształciliśmy setki kierowców w różnym wieku i o zróżnicowanych predyspozycjach do kierowania pojazdami. Nasza cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do kursantów gwarantują zdobywanie wiedzy, umiejętności i nawyków, które zaowocują w przyszłości dobrą i bezpieczną jazdą.

Największym atutem naszego ośrodka jest młoda, energiczna i wykwalifikowana kadra instruktorów – wykładowców.

Kto przygotuje Cię lepiej do egzaminu państwowego niż osoba, która przeszła szkolenie i ukończyła kurs na egzaminatora. Znamy zasady egzaminu państwowego, zakres i kryteria oceny zadań egzaminacyjnych, które postaramy się przekazać podczas szkolenia. OSK U Sławka to niepowtarzalna oferta, za którą stoją instruktorzy z doświadczeniem. Szkolimy od wielu lat i jesteśmy skuteczni w tym co robimy. Wprowadzamy do swojej oferty kursów na prawo jazdy nowoczesne urządzenia i technologie, które pomogą Ci przygotować się do jazdy w każdych warunkach " drogowych i atmosferycznych". Jeżeli chcesz nie tylko “zdać egzamin za pierwszym razem”, ale przede wszystkim chcesz nauczyć się bezpiecznej jazdy, zdobyć pewność siebie za kierownicą i wiedzieć, jak zachować się w każdych warunkach, OSK U Sławka to odpowiedź na Twoje potrzeby i oczekiwania. Co gwarantujemy?

  • Instruktorów którzy ukończyli kurs egzaminatora,
  • Bezpieczeństwo i naukę jazdy w każdych warunkach,
  • Indywidualne podejście do każdego kursanta,
  • Naukę jazdy w każdych warunkach,
  • Jazdy nie tylko trasami egzaminacyjnymi.
  • Możliwość zdawania pojazdem którym się uczysz

  Nasza wiedza – to Twoja pewność że będziesz dobrze przygotowany/na do egzaminu.

Filmy szkoleniowe

Nauka Jazdy Wołomin


Lipińska 34A/42, 05-200 Wołomin

Sławomir Rosłon
tel. 607 775 929
mail. uslawka@o2.pl

Nauka Jazdy Marki


Stanisława Moniuszki 1, 05-260 Marki

Sławomir Rosłon
tel. 607 775 929
mail. uslawka@o2.pl

WOŁOMIN - 06.09.2023r


godzina 18:00


MARKI - 06.09.2023r


godzina 17:30


Wszystkich chętnych zainteresowanych kursem zapraszamy do kontaktu telefonicznego


ZADZWOŃ: 607 775 929
Call Now Button