Prawo jazdy bez wykładów


Od 2015 roku, gdy zmieniły się przepisy dotyczące zdawania na prawo jazdy, istnieje możliwość odbycia kursu na prawo jazdy bez części teoretycznej.

Są takie sytuacje, w których osoba ubiegająca się o prawo jazdy nie ma możliwości uczęszczać na wykłady z teorii. Niektórzy, albo posiadają niezbędną wiedzę umożliwiającą zdanie egzaminu teoretycznego w wojewódzkim ośrodku egzaminacyjnym, albo wolą się do niego nauczyć same, we własnym zakresie.

Kurs na prawo jazdy bez teorii (tylko praktyka), jest w takich przypadkach bardzo ciekawą alternatywą, a na dodatek nieco tańszą niż pełne szkolenie (teoria + praktyka).


Jak wygląda procedura?
1Zacznij od kontaktu z OSK U Sławka
  • Polecimy Ci lekarza, u którego wykonasz stosowne badanie lekarskie, i który wystawi Ci wymagane orzeczenie,
  • Przekażemy materiały do nauki, abyś bezbłędnie zdał egzamin teoretyczny,
  • Poprowadzimy przez procedurę wypełnienia wniosku o prawo jazdy, uzyskania numeru PKK oraz zapisania się na egzamin teoretyczny w WORD.
2Zapisz się i zdaj egzamin teoretyczny w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.
3Rozpocznij kurs praktyczny w Szkole Jazdy u Sławka w Markach lub Wołominie
Po zdanym egzaminie zgłoś się do nas z numerem PKK, aby zacząć kurs praktyczny. Przejdziesz szkolenie z zakresu pierwszej pomocy i rozpoczniesz praktyczną naukę jazdy, która przygotuje Cię do egzaminu praktycznego.

Kurs na prawo jazdy bez wykładów z teorii w OSK U Sławka dotyczy kategorii A1, A2, A oraz B. To wygodne rozwiązanie dla osób posiadających aktualna wiedzę o przepisach ruchu drogowego lub z prawem jazdy innej kategorii. Samodzielnie zdajesz egzamin teoretyczny w WORD, a od szkoły jazdy otrzymujesz najlepsze materiały do nauki oraz wsparcie przy uzyskaniu badania lekarskiego. Ponadto, kurs jest zawsze tańszy od pełnego.

Call Now Button