ubezpieczenie-nnw-dzieci

Ubezpieczenia


Wszystkie firmy ubezpieczeniowe pod jednych dachem

Jako agencja ubezpieczeniowa „U Sławka” oferujemy kompleksowe wsparcie przy wyborze każdego typu i rodzaju ubezpieczenia. Zgodnie z Twoimi potrzebami oferujemy najlepsze produkty z oferty renomowanych ubezpieczycieli, takich jak PZU, AXA, Aviva, Generali, Interrisk, Warta i wiele innych. Biura multiagencji ubezpieczeniowej znajdują się w Wołominie oraz w Markach k. Warszawy.

Twój agent ubezpieczeniowy

667 98 78 98 – Ubezpieczenia Wołomin
665 729 222 – Ubezpieczenia Marki

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenie mieszkania / domu

Ubezpieczenie mieszkania / domu

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenie dla firm

Ubezpieczenie dla firm

ubezpieczenie-nnw-dzieci

Ubezpieczenia


Wszystkie firmy ubezpieczeniowe pod jednych dachem

Jako agencja ubezpieczeniowa „U Sławka” oferujemy kompleksowe wsparcie przy wyborze każdego typu i rodzaju ubezpieczenia. Zgodnie z Twoimi potrzebami oferujemy najlepsze produkty z oferty renomowanych ubezpieczycieli, takich jak PZU, AXA, Aviva, Generali, Interrisk, Warta i wiele innych. Biura multiagencji ubezpieczeniowej znajdują się w Wołominie oraz w Markach k. Warszawy.

Twój agent ubezpieczeniowy

667 98 78 98 Wołomin
665 729 222 Marki

Ubezpieczenie samochodu


Kończy Ci się OC lub AC? A może szukasz tańszej alternatywy? Doskonale trafiłeś/trafiłaś! Nasi doradcy wykonają dla Ciebie rzetelne porównanie oferty towarzystw ubezpieczeniowych w zakresie ubezpieczenia komunikacyjnego OC / AC.

Pomożemy Ci dokonać optymalnego wyboru ubezpieczyciela, dzięki któremu znajdziesz najlepsze możliwe rozwiązanie. Oferujemy wsparcie nie tylko przy wyborze obowiązkowego OC, ale także przy zakupie dodatkowych polis komunikacyjnych - Autocasco, Assistance, czy NNW. Profesjonalne wsparcie w zakresie ubezpieczeń nieobowiązkowych jest szczególnie istotne ponieważ, jak zapewne wiesz, diabeł tkwi w szczegółach. Każde towarzystwo może oferować inny zakres polisy, a w umowach ubezpieczenia AC, istnieje wiele istotnych zapisów, na które warto zwrócić szczególną uwagę.


Tańsze i lepsze OC / AC? Zapraszamy! Skontaktuj się

Ubezpieczenie mieszkania / domu


Dom lub mieszkanie to nie tylko miejsce, w którym mieszkasz, ale także Twoja oaza spokoju. Zdarzają się jednak sytuacje, które ten spokój potrafią zburzyć.

Doradzimy Ci najlepsze ubezpieczenie mieszkania lub domu, które zapewni Tobie i Twoim bliskim szeroki zakres ochrony m.in. od zalania, pożaru, kradzieży z włamaniem, przepięcia, czy też innych zdarzeń losowych.

Zależnie od Twoich potrzeb, możemy doradzić ubezpieczenie które będzie obejmowało między innymi:


  • nieruchomość i pomieszczenia przynależne - np. strych, piwnica, miejsce parkingowe,
  • mienie ruchome - m.in. sprzęt RTV i AGD, meble, dywany, ubrania, dzieła sztuki, biżuterię itd.
  • stałe elementy, czyli takie, które są w środku i nie da się ich zdemontować - np. podłogi, glazurę, stałe wyposażenie łazienek,
  • pomoc fachowców - czyli np. hydraulika, elektryka, ślusarza i innych.

Ubezpieczamy również mieszkanie/dom w budowie oraz domy letniskowe.


Szukasz najlepszego ubezpieczenia domu lub mieszkania? Zapraszamy! Skontaktuj się

Ubezpieczenie na życie


Ubezpieczenie na życie ma za zadanie przede wszystkim zabezpieczenie finansowe wskazanych przez ubezpieczonego osób na wypadek jego śmierci. Daje również możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia na wypadek pogorszenia stanu zdrowia z powodu chorób oraz nieszczęśliwych wypadków.

Oferujemy indywidualne ubezpieczenia na życie z dodatkowymi zabezpieczeniami - dla Ciebie, dla Ciebie i partnera/ki, dla Ciebie i Twojej rodziny.


Z nami ubezpieczysz siebie i swoich bliskich! Skontaktuj się

Ubezpieczenie zdrowotne


Dobre zdrowie jest lepsze niż największe bogactwo - tak głosi łacińska sentencja Bona valetudo melior est quam maximae divitiae. Niestety, ale życie pisze różne scenariusze, a zdrowie bywa kruche. Państwowy system opieki zdrowotnej, nie zawsze daje sobie radę z potrzebami pacjentów.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór ubezpieczeń zdrowotnych najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych. W ramach oferowanych przez nas polis zdrowotnych zapewnisz sobie sprawną pomoc w razie choroby i poważnych problemów zdrowotnych. Ubezpieczenie zdrowotne może zapewnić Ci między innymi dostęp do prywatnej opieki medycznej, wsparcie finansowe, czy też dofinansowanie do zakupu leków.


Ubezpieczenia zdrowotne indywidualne i grupowe! Skontaktuj się

Ubezpieczenie turystyczne (podróżne)

Planujesz wyjazd służbowy albo prywatny? Wyjeżdżasz na wakacje lub ferie? A może potrafisz spontanicznie "rzucić wszystko" i wyruszyć gdzieś daleko choćby dziś? Niezależnie od tego gdzie, kiedy oraz z kim, pamiętaj o ubezpieczeniu podróżnym!

Ty ciesz się wyjazdem, a my zadbamy o ochronę ubezpieczeniową Twoją i bliskich. Przygotujemy specjalnie dla Ciebie różnorodną ofertę produktów ubezpieczeniowych dzięki, którym będziesz mógł dopasować ubezpieczenie podróżne do Twoich indywidualnych potrzeb. Szeroki wachlarz ubezpieczeń turystycznych zapewni Ci bezpieczeństwo w czasie podróży krajowych oraz zagranicznych, prywatnych oraz biznesowych. Z naszą ofertą zabezpieczysz się na każdą ewentualność – NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków), koszty leczenia, ubezpieczenie bagażu podróżnego, opóźnienie lotu, ubezpieczenie sprzętu sportowego, koszty rezygnacji z wyjazdu, ubezpieczenie gotówki wypłaconej z bankomatu, ubezpieczenie mienia pozostawionego w domu.


Najlepsze ubezpieczenia podróżne!
Skontaktuj się

Ubezpieczenia dla firm


Każda firma, od mikro, po małe i średnie firmy, znajdą w naszej ofercie szereg ciekawych i praktycznych rozwiązań ubezpieczeniowych. Nasi doradcy pomogą wybrać właściwy poziom bezpieczeństwa.

Dzięki odpowiednio wybranemu ubezpieczeniu chronisz swoje budynki i lokale od pożaru, zalania i innych żywiołów. Ubezpieczasz także maszyny, urządzenia, wyposażenie i mienie firmowe oraz pracownicze od zdarzeń losowych, kradzieży, czy też aktów wandalizmu. Zyskujesz zabezpieczenie na wypadek wystąpienia szkód będących następstwem wypadków przy pracy, wyrządzonych przez podwykonawców, albo powstałe w wyniku błędu / pomyłki / zaniedbania. Z nami ochronisz także swoich pracowników, czyli ludzi, dzięki którym tak prężnie działa Twoja firma.


Chcesz ubezpieczyć swój biznes? Skontaktuj się
NASI PARTNERZY
Do kogo kierujemy ofertę Agencji Ubezpieczeniowej U SŁAWKA
Ubezpieczenia U SŁAWKA z oddziałami w Wołominie i Markach, to kompleksowy wybór ubezpieczeń wszystkich typów najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych. Z naszej oferty ubezpieczeń w szczególności korzystają osoby, firmy i instytucje zlokalizowane w powiecie wołomińskim, a także z Warszawy. W szczególności Ci, którzy szukają ubezpieczenia Wołomin, ubezpieczenia Kobyłka, ubezpieczenia Marki, ubezpieczenia Radzymin, ubezpieczenia Zielonka, ubezpieczenia Ząbki. A także: Poświętne, Tłuszcz, Jadów, Strachówka, Dąbrówka, Klembów.
DANE KONTAKTOWE

Ubezpieczenia Wołomin


Najprawdopodobniej szukasz sprawdzonej agencji ubezpieczeniowej z Wołomina lub okolic. Mamy dla Ciebie bardzo dobrą informację - miejscem którego szukasz jest Agencja Ubezpieczeniowa u Sławka w Wołominie. Jesteśmy multiagencją, która posiada w ofercie produkty ubezpieczeniowe najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki szerokiej gamie ubezpieczeń, kierując się Twoim dobrem oraz indywidualnymi potrzebami pomożemy Ci dobrać najkorzystniejszy zakres ochrony.


Lipińska 34A/42, 05-200 Wołomin

Monika Rosłon

tel. 667 987 898
mail. moniroslon@o2.pl

Ubezpieczenia Marki


Jeśli jesteś jesteś z Marek lub okolic i szukasz sprawdzonej firmy ubezpieczeniowej, to jesteś we właściwym miejscu. Agencja Ubezpieczeniowa u Sławka w Markach posiada w ofercie najlepsze ubezpieczenia renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych. U nas możesz liczyć na profesjonalne doradztwo, dzięki któremu Twoje ubezpieczenie będzie idealnie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Co ważne - pomagamy obniżać ceny aktualnie posiadanych ubezpieczeń.


Stanisława Moniuszki 1, 05-270 Marki

Monika Wojcieszkiewicz

tel. 665 729 222
mail. ubezpieczeniamarki@uslawka.pl

Call Now Button