Ubezpieczenie na życie


Dobierzemy dla Ciebie najlepszą dostępną na rynku ofertę.

Agencja ubezpieczeniowa u Sławka oferuje kompleksowe ubezpieczenia na życie z dodatkowymi zabezpieczeniami.

Polisy ubezpieczeniowe "na życie" przeznaczone są dla osób, które chcą oszczędzać, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo finansowe swoim najbliższym. Decydując się na takie ubezpieczenie zyskujesz dwie funkcje jednocześnie - ochronną (stanowi zabezpieczenie dla Twoich bliskich) oraz oszczędnościową (bezpieczeństwo finansowe po zakończeniu aktywności zawodowej).

Nie czekaj, zadzwoń teraz

667 98 78 98 – Ubezpieczenia Wołomin
665 729 222 – Ubezpieczenia Marki

To tylko niektóre typowe opcje rozszerzające ubezpieczenia na życie: trwała niezdolność do pracy, poważne zachorowanie, przejęcie opłacania składek przez Ubezpieczyciela na wypadek całkowitej niezdolności do pracy, śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku, leczenie szpitalne.

Ubezpieczenie na życie


Dobierzemy dla Ciebie najlepszą dostępną na rynku ofertę.

Agencja ubezpieczeniowa u Sławka oferuje kompleksowe ubezpieczenia mienia, a wśród nich między innymi: dom i mieszkanie, ubezpieczenie wyposażenia, ochrona prawna, mienie podręczne, NNW, OC.

Nie czekaj, zadzwoń teraz

667 98 78 98 Wołomin
665 729 222 Marki

Potrzebujesz ubezpieczenie na życie? Wypełnij formularz, oddzwonimy do Ciebie.

  Administratorem jest U Sławka Sławek Rosłon. Polityka prywatności

  Ubezpieczenie przyszłości
  swoich dzieci


  Nigdy nie wiemy, co przyniesie nam los. Może się zdarzyć, że gdy Twoja pociecha dorośnie, Ciebie już nie będzie. Polisa ta to także inwestycja w godny start dla twojej pociechy.

  Dzięki niemu możesz zapewnić twojemu dziecku płatną edukację, lub w przypadku dzieci przewlekle chorych fundusze na opiekę medyczną.

  Ubezpieczenie przyszłości dzieci to ubezpieczenie na Twoje życie połączone z możliwością inwestowania w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe.


  • Ustalasz, kiedy dziecko ma otrzymać zgromadzone oszczędności.
  • Decydujesz, ile wpłacasz i jak zainwestowane będą Twoje pieniądze ( np. w które fundusze kapitałowe się zaangażujesz, a w które nie).
  • Ustalasz wysokość kwoty zabezpieczenia na wypadek, gdyby Cię zabrakło. W każdej chwili możesz zwiększyć wartość rachunku Twojego dziecka, wpłacając dodatkowe kwoty.
  • Na wyjątkowe okazje, takie jak: Chrzest, Pierwsza Komunia, czy kolejne urodziny rodzice, dziadkowie, ciocie i wujkowie chętnie obdarowują dzieci pieniędzmi. Zgromadzone w ten sposób przez dziecko środki można wpłacić na rachunek. Mamy wtedy pewność, że zaprocentuje to w przyszłości.
  U nas kupisz UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE takich firm jak:

  PZU, WARTA, HDI, HESTIA, UNIQA, LINK4, AXA, PROAMA, LIBERTY, AVIVA, INTERRISK, GOTHAER, GENERALI, ALLIANZ, TUZ, YOU CAN DRIVE

  U nas kupisz UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE takich firm jak:

  PZU, WARTA, HDI, HESTIA, UNIQA, LINK4, AXA, PROAMA, LIBERTY, AVIVA, INTERRISK, GOTHAER, GENERALI, ALLIANZ, TUZ, YOU CAN DRIVE

  Ubezpieczenia na życie Wołomin


  Lipińska 34A/42, 05-200 Wołomin

  Monika Rosłon

  tel. 667 987 898
  mail. moniroslon@o2.pl

  Ubezpieczenia na życie Marki


  Stanisława Moniuszki 1, 05-270 Marki

  Monika Rępalska

  tel. 665 729 222
  mail. ubezpieczeniamarki@uslawka.pl